Poll

RPG Pravila (Srpski Jezik)

Pravila za RPG
0 (0%)
Pravila za RPG
0 (0%)

Total Members Voted: 0

Author Topic: RPG Pravila (Srpski Jezik)  (Read 1601 times)

Steve Johnson

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
RPG Pravila (Srpski Jezik)
« on: February 19, 2012, 09:56:02 pm »
RolePlay - RolePlay je simuliranje Stvarnog Zivota u vasem karakteru - Charr.

MetaGaming - Je Mesanje IC i OOC Chat'a na primer : /B se koristi za informacije vezane za pravi zivot a regularni /say i /shout chat se koriste za IC - RP informacije. Primer :
HEJ JA SAM IZ OSIJEKA A TI? u ic chat . to je mg.

PowerGaming - Je radnja koja je ne-izvodljiva u stvarnom zivotu.. znaci padnem sa zgrade i izrp-am da nista nije bilo.. ili mozda teranje igraca na neku radnju.

SpawnKilling - SpawnKill jeste ubijanje ljudi na mestu stvaranja posle smrti - Bolnica

KillOnSight - KOS je radnja kada se dve bande sastanu i pocnu pricati jedni sa drugima 10-10 ljudi prica ... i ti-ja-on je-si-su odlucili DMat, i uzmes pistolj i samo uletis u te bande i pocinjes ubijat na vidiku bez ikakvog razloga bijes sve zivo. to je KOS

DeathMatch - Ubijanje Igraca bez RP razloga sto znaci - Ja imam pistolj i dao mi je SEF - Gazda zadatak da ubijem tog i tog ja odem ubijem... TO NIJE DM... a ako ti SEF-GAZDA nije dao zadatak da ubijes tog coveka to je DM ili ako nemas neki drugi RP razlog.

RevengeKill - Ubistvo iz osvete na primer ... Neko mene sada ubije .. i u stvarnom zivotu kada bih me neko ranio ja se nebih secao niti ko me je ranio niti sta se desilo jer gubim 30 minuta memorija RP.

QuickSwap - QuickSwap je menjanje oruzja u zavisnosti da ne repertirate oruzje - Reload nego samo da nastavite pucati-biti metu.

Cbug - Cbug je i sam bug od GTA koji se koristi sa deagle- to je zabranjeno na svim serverima osim DM. radi se Cucanj-Pucanj,Ustanete-Pucate pa sve tako.

Ninja Jack - NJ jeste iskoriscavanje BUG-a koji se koristi naprimer ako dam gas ja ... i dam nitro igrac se zabaguje i oduzme mi kola na pola puta to je NG.
Vlasnik:Steve_Johnson


FBI Direktor

Share on Facebook Share on Twitter